Kıymetli Evrak Hukuku

Torbalı Kıymetli Evrak Hukuku

Hukuk dünyasına 2013 Yılında giren Av. Aydın AYTUĞ Kırıkkale Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunudur. Aslen Muğla Fethiyeli olmasına karşın doğma büyüme İzmir’de yaşamaktadır. İzmir Barosuna bağlı olarak Avukatlık hizmetini sürdürmeye devam etmektedir.

Aytuğ Avukatlık Bürosu ; en doğru hukuksal çözümü en kısa sürede uygulayarak vatandaşların hukuksal uyuşmazlıklarını en kolay yoldan çözüme kavuşturmayı amaç edinir. Aytuğ Avukatlık Bürosu olarak müvekkil odaklı bir çalışma yürütmekteyiz. Bizim için verdiğimiz hizmette müvekkilin menfaati ilk sırada yer almaktadır. Hukuki sürecin takibini sağlarken müvekkilin talimatı doğrultusunda hareket etmekteyiz. Atılacak adımlarda Avukatlık Mesleğinin en önemli yükümlülüklerinden olan aydınlatma yükümlülüğü gereği oluşabilecek her türlü durum değerlendirilip sonuçları hakkında bilgilendirme yapılmaktadır. Yürüttüğümüz hukuki sürecin her aşamasında titizlikle çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Güven esasının en önemli unsuru şeffaflıktır.

Bu sebeple yapılan her türlü hukuki hizmet müvekkillerin bilgisi dâhilinde gerçekleşmektedir. Aytuğ Avukatlık bürosu olarak İş Hukuku, İcra Hukuku, Gayrimenkul Hukuku ve Medeni Hukuk öncelikli olmak üzere birçok alanda hukuksal hizmet vermekteyiz. Bilginin zor ulaşıldığı, uygulamada birçok zorluğun görüldüğü ve hak arama yolunda bir sürü engelin bulunduğu çağımızda Avukat ile bu süreci yürütmenin hak kayıplarını önlemek adına büyük faydası bulunmaktadır.

Avukat ihtiyacına yönelik müvekkillerin talepleri doğrultusunda en iyi hizmeti vermeyi, şeffaflık ve güven esasına özen göstermeyi, müvekkil-avukat arasında gerçekleşen her türlü durumun sır saklama yükümlülüğü gereği saklı tutulmasını, en önemlisi menfaatinizi teminat altına alma adına elimizden gelen her şeyi yapmayı Aytuğ Avukatlık Bürosu olarak kendimize bir görev biliriz.